Nowa strona Link4 oparta na Responsive Web Design

Link4 uruchomił nowy serwis ułatwiający proces wyboru ubezpieczenia online. Wykonana w technologii Responsive Web Design strona dopasowuje się do różnych wielkości ekranów. Projekt strony powstał we współpracy z agencją Symetria, za wdrożenie witryny odpowiada Merix Studio.
O autorze
1 min czytania 2012-09-03

Nowa odsłona strony Link4 wpisuje się w trend responsive web design. Dzięki zaprojektowanym przez Symetrię rozwiązaniom, strona dostosowuje się do wielkości ekranu. Ułatwia to wykorzystanie kluczowych sekcji serwisu posiadaczom smartfonów czy tabletów.

Minimalizm w opisach i jasna struktura serwisu zwiększają komfort pracy klientów. Czat, wirtualny doradca, sekcja najczęściej zadawanych pytań oraz nowy silnik wyszukiwarki ułatwiają dotarcie do poszukiwanych informacji.

– Naszym celem było stworzenie serwisu, który wpisze się w wizerunek marki Link4 jako nowoczesnego i innowacyjnego ubezpieczyciela. Jednocześnie zależało nam na tym, aby zbudować serwis, którego struktura będzie elastyczna i pozwoli nam na budowanie kontentu wokół potrzeb poszczególnych grup naszych klientów – mówi Maciej Marszałek, Dyrektor Departamentu eBusiness w Link4.

Zespół Link4 zadbał również o wdrożenie najnowszych narzędzi do analizy ruchu na stronie i precyzyjnego targetowania w czasie rzeczywistym. O sukcesie nowatorskich rozwiązań może świadczyć fakt, że serwis Link4 będzie wykorzystany w innych krajach Grupy RSA, do której należy ubezpieczyciel. Już wkrótce światło dzienne ujrzy strona w Dubaju, bazująca także na polskim rozwiązaniu.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zapraszamy do odwiedzenia nowej witryny Link4: beta.link4.pl

Słuchaj podcastu NowyMarketing