Nowa wersja sklepu internetowego Abra Meble z technologią RWD

Heads Advertising i Blue Paprica stworzyły nową wersję sklepu internetowego ogólnopolskiej sieci Abra Meble. Zmiana podstawowych założeń funkcjonowania serwisu pozwoliła na wzmocnienie dodatkowego kanału sprzedaży.
O autorze
1 min czytania 2014-08-29

Głównymi założeniami projektu było ułatwienie dokonywania zakupów mebli przez Internet oraz dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych. Dzięki udoskonaleniom technologicznym, takim jak wprowadzenie dodatkowych filtrów i mechanizmów sortowania produktów,sklep pozwala na łatwe i szybkie przeglądanie oferty.

Inne ważne zmiany w serwisie to rozszerzenie możliwości porównywania artykułów, wprowadzenie możliwości kupowania produktów w opcji płatności gotówką oraz dołączenie modułu oceny produktów. Nowe udogodnienia sprawiły, że sklep stał się bardziej przyjazny użytkownikowi, a w rezultacie przekładają się na zwiększenie sprzedaży. W celu zapewnienia jak największej konwersji proces transakcyjny został usprawniony. W ramach projektu wdrożono w serwisie narzędzia analityczne pozwalające na optymalizację skuteczności sklepu internetowego.

Nowa strona Abra Meble została wykonana w oparciu o technologię Responsive Web Design, dzięki czemu użytkownicy mogą teraz korzystać ze sklepu z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.W ramach stałej współpracy Heads Advertising i Blue Paprica pracują nad ciągłym rozwojem serwisu i optymalizacją jego działania.

Abra Meble to największa nieproducencka sieć sklepów meblowych w Polsce. We wrześniu 2011 roku Abra S.A. weszła w skład Grupy Kapitałowej Steinhoff International Holdings Limited – jednej z największych na świecie firm z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing