Nowe osoby w zespole eStoreMedia

eStoreMedia pozyskała do swojego zespołu Client Success kompetentnych profesjonalistów, do tej pory zasilających szeregi takich firm, jak Orange, L’Oreal, Innogy, czy Teva Pharmaceuticals.
O autorze
1 min czytania 2018-01-15

Dział Client Success eStoreMedia wzmocniły cztery osoby, które będą współpracować z firmą w obszarze maksymalizacji wartości dostarczanej klientom przez eStoreMedia:

  • Filip Żok, przez ostatnie 10 lat związany z Orange, ostatnio na stanowisku Digital Director,
  • Michał Stanowski, przez ostatnie 4 lata odpowiedzialny za trade marketing w Teva Pharmaceuticals,
  • Adam Puchalski, przez ostatnie 2 lata związany z X-Trade Brokers oraz Innogy w rolach analityka biznesowego
  • Joanna Grabek, przez ostatni rok odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów w L’Oreal Polska.

– Rozwój obszaru Client Success związany jest z poszerzeniem portfolio międzynarodowych klientów firmy na rynkach europejskich, azjatyckich oraz amerykańskich, wśród których znajdują się wiodące koncerny produkujące dobra FMCG, produkty RTV oraz AGD – komentuje Rafał Kochański, Head of Client Success w eStoreMedia.

eStoreMedia to dynamicznie rozwijająca się firma badawczo-konsultingowa wspierająca klientów w obszarze e-commerce. Funkcjonuje od 2009 roku, obsługując dużych, międzynarodowych klientów z listy Fortune 500 w ponad 30 krajach. Główne produkty firmy to eStoreCheck – oprogramowanie, analizujące i prezentujące oferty sklepów na potrzeby analityki biznesowej, a także eStoreContent – oprogramowanie, wspierające producentów w tworzeniu oraz przekazywaniu atrakcyjnych treści produktowych do sklepów internetowych. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj