Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nowy Chief Operating Officer w Communication Unlimited

Agnieszka Wichracka objęła stanowisko Chief Operating Officerem w agencji marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.
O autorze
1 min czytania 2018-06-07

Z branżą reklamową Agnieszka Wichracka jest związana od początku swojej kariery zawodowej. Doświadczenie zdobywała w agencjach: Publicis, Havas Worldwide Warsaw i BBDO Warszawa. Przez 5 lat pracowała w Grupie IPG. Była Dyrektorem Zarządzającym McCann & MRM, gdzie odpowiadała za połączenie struktury agencji tradycyjnej i digitalowej, a ostatnio pełniła tę funkcję w FCB Warsaw. Prowadzone przez nią zespoły i projekty zdobyły wiele prestiżowych nagród, w tym Effie, Golded Drums, Cannes Lions.

Agnieszka jest doświadczonym managerem. Będzie wspierać agencję w doskonaleniu procesów, abyśmy coraz lepiej i szybciej reagowali na zmieniające się potrzeby klientów i ich marek. Bardzo się cieszymy, że dołączyła do naszego zespołu – mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

Agnieszka Wichracka w wolnym czasie współzarządza programem promującym przemyślaną i odpowiedzialną adopcję na www.adopciaki.pl. Uwielbia ruch – rower, rolki, łyżwy, narty. Jest miłośniczką Włoch, zarówno krajobrazów, życzliwych ludzi, jak i jedzenia.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj