Nowy gracz na rynku – telewizyjna usługa hybrydowa – Twoja Nowa Telewizja TNTV

Innowacyjna usługa to połączenie naziemnej telewizji cyfrowej z IPTV – telewizją oferowaną w internecie. To odpowiedź na oczekiwania abonentów dotąd korzystających jedynie z wąskiej oferty telewizji naziemnej.
O autorze
1 min czytania 2016-12-01

TNTV to 100 kanałów telewizyjnych i radiowych, w tym ponad 60 kanałów tv oferowanych bezpłatnie. To dobra wiadomość dla odbiorców, dla których inne usługi tego typu były dotąd niedostępne lub zbyt drogie.

Dzięki hybrydowemu dekoderowi lub telewizorom z wbudowaną usługą TNTV klienci uzyskują dostęp do szerokiej gamy kanałów oferowanych obecnie tylko na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych. Pakiet 60 darmowych kanałów można powiększyć o dopasowane pakiety tematyczne. Do dyspozycji są kanały: filmowe, rozrywkowe, sportowe, informacyjne, dla dzieci oraz dla widzów 18+. To pakiety, które można powiększyć za niewielką opłatą (od 9.90 zł do 19.90 zł) miesięcznie.

W ofercie można znaleźć takie kanały jak, m.in. Film Box, AXN, 13 ULICA, CBeebies, Eleven, TVP Seriale, TVP Sport, Romance TV, Kino Polska, Kino Muzyka, Zest TV, Erox, Redlight i wiele innych.

Usługa nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, kosztownych instalacji satelitarnych oraz opłat aktywacyjnych. TNTV działa w modelu usługi przedpłaconej. Do odbioru potrzebny jest dekoder lub telewizor z modułem IPTV oraz doprowadzone łącze internetowe. Urządzenia można kupić w sieciach Media Markt i Saturn, które maja wyłączność do końca 2016 roku.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Właścicielem TNTV jest spółka Skymaster Media z polskim kapitałem. Projekt wspiera od strony informatycznej i sprzętowej spółka Aply i Skymaster ze Szczecina.

Słuchaj podcastu NowyMarketing