Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Nowy program beauty w TVN Style sponsorowany przez Nutridome

12. września na kanale TVN Style odbyła się premiera 2. odcinka programu „Między nami kobietami”, którego sponsorem jest Nutridome. Bohaterkami programu są znane i cenione kobiety, które w szczerych rozmowach poruszają ważne tematy oraz wymieniają się poradami dotyczącymi pielęgnacji i makijażu.
O autorze
1 min czytania 2021-09-13

Tematem 2. odcinka programu „Między nami kobietami” było macierzyństwo. Na pytania dotyczące ciąży, porodu oraz małych dzieci odpowiadała ekspertka – lekarz rodzinny. W premierowym odcinku zaś swoją wiedzą dzieliła się instruktorka jogi twarzy. Ekspertka pokazała, jak w prosty sposób zadbać o owal twarzy.

– Program „Między nami kobietami” to miejsce spotkań znanych i lubianych kobiet z ekspertami, z którymi można porozmawiać na każdy temat. To prawdziwie kobiece królestwo, w którym liczy się dobra atmosfera i szczerość. Jest też oczywiście możliwość przetestowania kosmetyków i wymiany doświadczeń makijażowych i pielęgnacyjnych. Jesteśmy dumni, że Nutridome jest sponsorem tak wyjątkowego programu o tematyce beauty – mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing Nutridome.

W kolejnych odcinkach bohaterki programu podejmą tematy m.in. związane z gospodarką hormonalną, prawidłową dietą, pielęgnacją skóry dojrzałej, a także z relacjami w związku i rodzinie. Eksperckich porad udzielą m.in. seksuolog, kosmetolog, psycholog.

Odcinki „Między nami kobietami” są emitowane w niedziele o godz. 11:30 w TVN Style. Program dostępny jest również na platformie VOD player.pl. Seria obejmie 8 odcinków.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj