O sztuce asertywności w relacjach biznesowych w katowickim Idea Hub

W jaki sposób wykorzystywać asertywność w prowadzeniu biznesu? Jaki wpływ na budowanie relacji biznesowych mają zachowania asertywne? Już 18 sierpnia, podczas trzeciego śniadania networkingowego z cyklu „Pobudka w Hubie”, Wojciech Gabryelczyk – doświadczony doradca biznesowy oraz przedsiębiorca...
O autorze
1 min czytania 2017-08-10

…przedstawi uczestnikom profity, jakie niesie ze sobą wykorzystywanie asertywności podczas współpracy biznesowej.

Na przystawkę zaserwujemy zagadnienie roli asertywności w biznesie. Uczestnicy „Pobudki w Hubie” poznają jej wpływ na budowanie relacji opierających się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Dowiedzą się także, jak dzięki asertywności poprawić efektywność, czyli jak być skutecznym w biznesie. Prowadzący podzieli się z przedsiębiorcami swoimi doświadczeniami w łączeniu asertywności z umiejętnością budowania relacji zawodowych. Na deser poczęstujemy praktyką, czyli networkingiem, mającym na celu nawiązanie kontaktów biznesowych pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

Wojciech Gabryelczyk to ekspert w kwestiach związanych z zarządzaniem relacjami i współpracą organizacji. Od 20 lat specjalizuje się w zwiększaniu efektywności firm, a także podnoszeniu skuteczności w obszarze zarządzania, sprzedaży oraz rozwoju. Prelegent jest certyfikowanym Business Master Coachem. Aktualnie sprawuje funkcję prezesa firmy 8 Levels oraz dyrektora zarządzającego w firmie Biznes Progres.

Śniadanie networkingowe odbędzie się w katowickim Idea Hub (ul. Chorzowska 107) o godzinie 10.30. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona do 20, wstęp jest bezpłatny. Dla każdej osoby uczestniczącej w wydarzeniu przewidziane zostały: smaczne śniadanie, aromatyczna kawa, a także cenne doświadczenie i nowe kontakty biznesowe. Rejestracji na wydarzenie można dokonać przez stronę.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing