Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Od poniedziałku na dobrym torze – Pozytywnie Informujący Tramwaj w Toruniu

Jest poniedziałkowy poranek, a Tobie znów nie chce się iść do pracy lub szkoły? Narzekasz, że media kłamią i pokazują tylko to, co złe? PIT – Pozytywnie Informujący Tramwaj „Od poniedziałku na dobrym torze” wyjedzie na toruńskie tory 18 listopada o godzinie 6.00.
O autorze
1 min czytania 2013-11-17

Pozytywnie Informujący Tramwaj to akcja organizowana przez Studenckiego Koło Naukowe „Klub Dziennikarza” Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych. Inicjatywa łączy trzy obszary: media, społeczeństwo i szeroko pojętą komunikację. Studenci dziennikarstwa, a w szczególności członkowie Klubu Dziennikarza będą wprawiać w dobry nastrój zmierzających do pracy i szkoły mieszkańców Torunia. W wynajętym tramwaju adepci dziennikarstwa wcielą się w prezenterów, którzy przez kilka godzin będą komunikować pasażerom same dobre wiadomości.

Projekt PIT ma skłonić do refleksji nad odbiorem mediów, a przy okazji poprawić torunianom humor.

Pozytywnie Informujący Tramwaj będzie kursował od 6:00 do 12:00 na trasie Olimpijska-Reja. Pasażerowie będą mogli podróżować za darmo przy akompaniamencie pozytywnych informacji.

Projekt PIT realizowany jest w ramach zwycięstwa w konkursie „Skołuj projekt” zorganizowanym przez Fundację Amicus Universitatis Nicolai Copernici. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Torunia, Michał Zaleski.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Niech Toruń zainicjuje modę na Pozytywnie Informujące Tramwaje!

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się