Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Oferty Amazon.de teraz dostępne także dla polskich konsumentów

Oszczędzanie podczas zakupów za granicą stało się jeszcze łatwiejsze. Na stronach porównywarki cen idealo.pl konsumenci mogą korzystać teraz także z ofert jednego z największych sklepów internetowych Amazon.de.
O autorze
0 min czytania 2016-04-12

Użytkownicy mogą porównywać ponad 5,5 miliona ofert Amazon.de z licznych kategorii i tym samym uzyskać łatwiejszy dostęp do setek nieosiągalnych w Polsce produktów.

Kristina Hasenheit, Product Owner Import w idealo internet GmbH, tłumaczy wybór niemieckojęzycznej strony Amazona geograficzną bliskością między Polską i Niemcami oraz związanymi z tym niższymi kosztami i czasem dostawy. „Jako niezależna porównywarka cen chcielibyśmy zaoferować naszym użytkownikom możliwie największą różnorodność ofert. Tak ważnego gracza na rynku e-commerce jak Amazon nie mogło tu oczywiście zabraknąć”.

Z badań przeprowadzonych przez Instytut Badania Rynku Nielsen wynika, że 34% Polaków zainteresowanych jest zakupami online za granicą oraz korzystaniem z niższych cen wielu produktów w innych krajach. Amazon nie posiada aktualnie swojej polskiej strony.

Źródło: www.idealo.pl

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj