Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Ogilvy & Mather z pionierską kampanią w kategorii medtech

6 czerwca rozpoczęła się kampania wprowadzająca na polski rynek urządzenie Philips Lumify – mobilną głowicę USG podłączaną bezpośrednio do smartfona lub tabletu. Za działania komunikacyjne odpowiada Ogilvy & Mather i jest to kolejny projekt z zakresu healthcare realizowany przez tę agencję.
O autorze
1 min czytania 2017-06-06

Media zostały zaplanowane i kupione przez Havas Media.

Celem kampanii jest zaprezentowanie urządzenia jako technologicznej innowacji umożliwiającej lekarzom przeprowadzanie badania ultrasonograficznego w każdej sytuacji.

Bycie liderem technologicznym w kategorii urządzeń USG to dla firmy Philips już tradycja. Projektujemy i wytwarzamy najbardziej zaawansowane głowice, umożliwiające najwyższej jakości obrazowanie. Niestety, dostęp do nich bywa ograniczony, co sprawia, że USG nie jest wykorzystywane w diagnostyce tak jak powinno – jako źródło szybkich i właściwych informacji. Philips Lumify ma to zmienić. Wysokiej jakości zdjęcia USG pojawiają się błyskawicznie, dosłownie na dłoni, skracając proces decyzyjny do minimum – stwierdza Marta Wojkowska, Dyrektor Marketingu Philips Polska.

Kampania zrywa z tradycyjnym podejściem do komunikacji na rynku medycznym. Silna obecność w mediach społecznościowych, współpraca z liderami opinii oraz szerokie wykorzystanie treści tworzonych przez użytkowników będzie uzupełnione obecnością w mediach tradycyjnych, na warsztatach i podczas wydarzeń branżowych. Plan aktywacji obejmuje także kompleksowe działania edukacyjne skierowane do lekarzy, którzy nie korzystali do tej pory z urządzeń USG w swojej praktyce lekarskiej.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Chcemy być pionierem komunikacji na rynku healthcare. Philips Lumify to przełomowa innowacja technologiczna, a przełamywanie barier jest wpisane w DNA tej marki. Dlatego komunikujemy się tam, gdzie sprzęt medyczny jeszcze się nie pojawiał, z treściami, które do tej pory były wykorzystywane raczej w świecie nowoczesnych technologii niż healthcare. W ten sposób tworzymy podwaliny komunikacji kategorii medtech. To dla nas wyjątkowe doświadczenie – mówi Elżbieta Twardowska, strategy Director Ogilvy & Mather.

Słuchaj podcastu NowyMarketing