Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

OK Boomer, przywróćmy lasy Ziemi! Z okazji Światowego Dnia Środowiska Naturalnego ONZ przypomniała o ochronie ekosystemu

OK Boomer, przywróćmy lasy Ziemi! Z okazji Światowego Dnia Środowiska Naturalnego ONZ przypomniała o ochronie ekosystemu
Z okazji obchodzonego 5 czerwca Światowego Dnia Ochrony Środowiska, przedstawiciele Programu Środowiskowego ONZ przypominają w sieci o tym, że nasza planeta potrzebuje ochrony. Na grafikach zwracają się bezpośrednio do reprezentantów różnych generacji.
O autorze
1 min czytania 2024-06-10

„Zabraliście nas na Księżyc, a teraz przywróćmy Ziemi lasy!” – możemy przeczytać na grafice opublikowanej w social mediach z okazji Światowego Dnia Środowiska Naturalnego (5 czerwca). To tylko jeden z pomysłów na przypomnienie społeczeństwu, jak ważna jest dbałość o naturę, nie tylko od święta.

GenZ, której przedstawiciele stworzyli pierwsze komputery, zostali poproszeni o odnalezienie drogi do ponownego zazielenienia pól, a milenialsom przypomniano, że kiedy przychodzili na świat, Pluton wciąż był planetą (a nie jak dziś – planetą karłowatą). Teraz naszym zadaniem jest sprawienie, żeby Ziemia pozostała jedną z nich.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za Ziemię

#GenerationRestoration (pol. przywrócenie generacji, odnowa pokoleń) – oto hasło towarzyszące obchodom tegorocznego Dnia Środowiska Naturalnego. Hasztag ma przypominać, że każdy z nas jest odpowiedzialny za przywrócenie naturze jej stanu sprzed lat, a także pomóc w odnajdywaniu w mediach społecznościowych treści o tematyce ekologicznej.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Poza chwytliwymi grafikami, powstała również strona internetowa, z której można m.in. pobrać przewodnik dotyczący łatwych sposobów na ochronę środowiska naturalnego.

fot. Facebook

PS Marathon International daje drugie życie plandekom samochodowym

Marathon International ogłasza program odnawialności, czyli „Druga Szansa dla Plandek”.

PS2 Konferencja Środowiskowa Interzero 2024

W dniach 18-20 września 2024 r. odbędzie się XI edycja Konferencji Środowiskowej organizowanej przez Interzero. W tym roku KŚ zawita do Hotelu Sheraton w Sopocie, gdzie przez 2 dni uczestnicy wysłuchają prelekcji ekspertów środowiskowych, przedstawicieli podmiotów działających w branży ochrony środowiska oraz reprezentantów biznesu zajmujących się zrównoważonym rozwojem, cyrkularnością i ESG.