– Chcieliśmy stworzyć coś więcej niż zwykły grzebień – akcesorium, które ułatwi pielęgnację, ale też będzie na tyle dobrze zaprojektowane, że stanie się naturalną częścią łazienkowej przestrzeni. Właśnie dlatego zaprosiliśmy do współpracy artystów z UAUproject – mówi Marta Iwanowska-Giler, dyrektor kreatywna OnlyBio.life.
Projekt UAUproject x OnlyBio wyróżnia się nowoczesnym podejściem do designu użytkowego – łączy funkcję z estetyką i budowaniem codziennego doświadczenia.
– Nie projektujemy po to, by stworzyć kolejny ładny przedmiot. Naszym celem jest emocjonalna użyteczność – coś, co poprawia komfort i zostaje z użytkownikiem na dłużej. Taki właśnie jest grzebień dla OnlyBio – prosty, ale znaczący i funkcjonalny detal – komentuje Justyna Fałdzińska z UAUproject.
