Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ORLEN OIL wspiera XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Już w kwietniu, podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show, będziemy mogli śledzić zmagania uczestników XI edycji. Marka PLATINUM ORLEN OIL, jako Partner Strategiczny, będzie aktywnie wspierać młodych i zawodowych mechaników biorących udział w tym wydarzeniu.
O autorze
1 min czytania 2022-01-28

Organizacja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania i wkładu Strategicznego Partnera – PLATINUM ORLEN OIL. To dzięki ekspertom marki uczestnicy OMM mogą zdobywać wiedzę o rynku środków smarowych oraz płynów eksploatacyjnych, a także ich odpowiednim doborze do danego modelu pojazdu.

Zależy nam szczególnie na edukacji młodych mechaników w Polsce, którzy zaczynają swoją przygodę z tym zawodem. Jako marka związana z branżą motoryzacyjną chcemy ich wspierać na każdym etapie – od momentu rozpoczęcia nauki, aż po pracę zawodową – mówi Klaudyna Bujak, dyrektor sprzedaży krajowej i marketingu ORLEN OIL.

ORLEN OIL, wraz z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – V8 Team i Grupą MTP, już przygotowuje kolejne aktywności, zadania edukacyjne i atrakcje dla młodych oraz zawodowych mechaników.

Do tej pory, wspólnie z naszym Partnerem Strategiczny – marką PLATINUM ORLEN OIL, zrealizowaliśmy wiele wartościowych działań służących edukacji młodych mechaników. Przygotowujemy się już do eliminacji i finałów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Również w XI edycji nie zabraknie Ambasadorów marki PLATINUM ORLEN OIL: Roberta Kubicy, Kuby Przygońskiego i Bartosza Zmarzlika, którzy będą kibicować mechanikom w osiągnięciu jak najlepszych wyników. W wydarzeniu weźmie także udział Grzegorz Duda – Główny Ambasador i współtwórca Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach, a także gospodarz programów „Garaż Dudy” czy „101 napraw” w TVN Turbo.

W tym roku marka PLATINUM ORLEN OIL szykuje kolejną odsłonę PLATINUM CARD. Akcja  ta wyłoni drużynę, która dostanie przepustkę do finału w kategorii Młody Mechanik oraz po raz pierwszy wyróżni także Mechanika Zawodowego. Szczegóły i założenia zostaną ogłoszone na platformie Akademii Młodego Mechanika, gdzie stale dostępne są szkolenia z wiedzy o olejach oraz płynach eksploatacyjnych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Marka PLATINUM ORLEN OIL drugi rok z rzędu wyposaży wszystkich finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w profesjonalne kombinezony, w których wystąpią w czasie finałowych rozgrywek. Na zwycięzców czekają także nagrody specjalne, gwarantujące niezapomniane przeżycia oraz zestawy gadżetów. Szkoły Laureatów i ich opiekunowie również otrzymają drobne upominki i vouchery na odbiór produktów ORLEN OIL.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Szczegółowe informacje dotyczące XI edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie mistrzostwamechanikow.pl oraz na facebook.com/MistrzostwaMechanikow.