Papaya Internship Programme – startuje 3. edycja programu stażowego Papaya Films

Papaya Internship Programme – startuje 3. edycja programu stażowego Papaya Films
Papaya Films rusza z trzecią edycją programu stażowego Papaya Internship Programme, wspierającego międzynarodowych stażystów w poznawaniu aktywności związanych m.in. z produkcją video.
O autorze
1 min czytania 2024-03-07

Program stażowy organizowany przez Papaya Films to międzynarodowa inicjatywa, która wspiera osoby na początku ich ścieżki zawodowej w branżach kreatywnych – w szczególności w produkcji oraz branży reklamowej. Program kierowany jest do wszystkich, a jego realizacja oparta jest na standardach DE (Diversity, Equity, and Inclusion). W ramach uczestnictwa w programie stażyści otrzymują wsparcie w procesie relokacji, zakwaterowanie na dwa pierwsze miesiące, kurs językowy oraz pakiet medyczny i pomoc w procedurze legalizacyjnej pracy.

Staż to sześciomiesięczny okres nauki oparty o praktykę, w którym uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności pod okiem działu produkcji i działów wspierających Papaya Films. W tej edycji Papaya Internship Programme do warszawskiego biura dołączają trzy osoby, wybrane spośród kilkuset zgłoszeń do programu. Zespół produkcji zasilą: Yevangelina Kovalchuk oraz Anahita Rezaei, a Nourhene Lazrag wesprze Graphic Design & Visual Research.

fot. Materiały prasowe Papaya Films (na zdjęciu Yevangelina Kovalchuk oraz Anahita Rezaei. Nourhene Lazrag rozpoczęła proces legalizacji pracy i wkrótce dołączy do warszawskiego biura Papaya Films)

Program stażowy jest oddolną inicjatywą zespołu Papaya Films. Jego edycje w poprzednich latach zaowocowały m.in. kontynuacją współpracy ze stażystami w formie stałego zatrudnienia – wśród nich są dziś m.in. asystenci produkcji, a także osoba specjalizująca się w zakresie ochrony środowiska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zdjęcie główne: materiały prasowe Papaya Films

Słuchaj podcastu NowyMarketing