Patrycja Sass-Staniszewska pozostała na stanowisku prezesa Izby Gospodarki Elektronicznej na kolejną kadencję

Decyzją Rady Izby Gospodarki Elektronicznej na stanowisko prezesa e-Izby ponownie została wybrana Patrycja Sass-Staniszewska. Jej cenne doświadczenie i merytoryczna wiedza pozwolą e-Izbie zrealizować wytyczone cele, wspierając przy tym rozwój rodzimych uczestników e-handlu w Polsce i za granicą.
O autorze
1 min czytania 2019-06-14

Sass-Staniszewska jest związana z e-Izbą od początku jej działalności. Poprzednio pełniła funkcje członka zarządu i dyrektora operacyjnego, a przez ostatnie trzy lata była prezesem e-Izby, której misją jest rozwój polskiej branży gospodarki cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz reprezentację wspólnych interesów.

Od dwóch lat jest członkiem Koalicji na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności, która powstała wiosną 2007 roku z inicjatywy Związku Banków Polskich, oraz członkiem Board of Directors Ecommerce Europe. Jej niewątpliwą zasługą jest rozwój strategiczny Izby w zakresie e-commerce, cyfryzacji finansów czy polskiej medycyny.

Z branżą interaktywną związana jest od 11 lat. Wcześniej pracowała w IAB Polska, gdzie od podstaw tworzyła organizację marketingu online, oraz w Eniro Polska (Panorama Firm), pełniąc funkcję rzecznika prasowego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie szczęśliwa żona i mama cudownej Leny.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj