Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

PayU wprowadza płatności mobilne

Aplikacja mobilna PayU umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie za zakupy internetowe. Korzystając z iPhone’a lub telefonu z systemem Android można teraz nie tylko wyszukać i kupić produkt, ale również w prosty sposób za niego zapłacić.
O autorze
1 min czytania 2013-12-12

Taki mechanizm udostępniono właśnie na m.allegro i w kilku tysiącach sklepów internetowych, które oferują płatności kontem PayU. Do korzystania z aplikacji konieczne jest posiadanie konta PayU. Za pośrednictwem aplikacji PayU można płacić za zakupy na m.allegro i w sklepach internetowych. Poza tym, aplikacja daje także możliwość łatwego doładowania konta w telefonie na kartę. Dodatkową opcją dostępną w aplikacji PayU jest opłacanie rachunków, np. za media lub telefon. Jest to możliwe po zeskanowaniu zwykłego kodu kreskowego (nie jest do tego potrzebny kod QR).

Aplikacja mobilna PayU jest obecnie dostępna na telefony iPhone z systemem operacyjnym iOS od v.5.0 oraz na telefony z systemem Android od v. 2.3 i umożliwia płatność za zakupy na stronie m.allegro.pl oraz w sklepach internetowych. Wkrótce zostanie przygotowana także aplikacja dla posiadaczy telefonów z Windows Phone.