„Perfekcyjny portret” Roberta Lewandowskiego w kampanii najnowszego flagowca HUAWEI P10

20 marca w Warszawie odbyła się polska premiera HUAWEI P10. Nowy produkt z linii P został po raz pierwszy wyposażony w przedni aparat, opracowany we współpracy z legendarną firmą Leica.
O autorze
1 min czytania 2017-03-21

Główną cechą aparatu w Huawei P10 jest specjalna funkcja wykonywania profesjonalnych zdjęć portretowych, stąd nazwa kampanii „Perfekcyjny portret”. Jej bohaterem jest ambasador Huawei  – Robert Lewandowski, który osobiście uczestniczył w warszawskiej premierze smartfona. Kampania 360° startuje 1 kwietnia 2017 roku.

Współpraca Roberta Lewandowskiego i Huawei trwa już 2 lata. Kampania reklamowa „Perfekcyjny Portret” z udziałem jednego z najlepszych piłkarzy na świecie będzie dedykowana promocji Huawei P10 i trybu portretowego, gwarantującego zdjęcia najwyższej jakości. 

– To już kolejny rok, kiedy Robert Lewandowski gra w drużynie Huawei. Właśnie takie osoby chcemy oglądać na perfekcyjnych portretach, które wykonuje Huawei P10. Pokażemy w niej możliwości fotograficzne P10 poprzez historie, które zostały opowiedziane przez twarze różnych ludzi. Chcemy podkreślić jak wiele można wyczytać i uchwycić, robiąc portret. To kolejny krok w zapoczątkowanej rok temu przez Huwei rewolucji fotografii smartfonowej – powiedział Dariusz Marnic, szef marketingu Consumer B.G. Huawei Polska. 

Kampania pod hasłem „Perfekcyjny portret startuje 1 kwietnia 2017. Pomysł kreatywny opiera się na historiach, które stoją za każdą z twarzy. Czasami są to historie smutne, tragiczne, ale też wesołe

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

i wywołujące uśmiech. Właśnie z powodu tych różnic każda twarz jest warta sfotografowania. W reklamie zobaczymy wiele różnych twarzy i historii, w tym Roberta Lewandowskiego. Co opowiada twarz najlepszego piłkarza w Polsce? Zobaczymy 1 kwietnia. 

Działania obejmują TV, kino, OOH (billboardy, siatki wielkoformatowe, nośniki w centrach handlowych (LCD), internet, media społecznościowe. Równolegle uruchomione zostanie szeroko rozumiane wsparcie w obszarze BTL/Retail: specjalne ekspozycje produktów w punktach sprzedaży, animacje w wybranych salonach i promocje sprzedaży. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Rewolucyjny smartfon fotograficzny 

Możliwość wykonywania zdjęć o jakości porównywalnej z profesjonalnymi aparatami fotograficznymi

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

za pomocą Huawei P10 osiągnięto dzięki zastosowaniu podwójnego aparatu drugiej generacji, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica. Dane zebrane przez dwie matryce – 12Mpx RGB oraz 20Mpx monochromatyczną łączone są za pomocą specjalnego algorytmu. Wynikiem jest najwyższej jakości fotografia. Po raz pierwszy również przedni aparat powstał we współpracy z Leica.

Innowacją w Huawei P10 jest tryb portretowy. Specjalny sensor zbiera informacje o 190 cechach, związanych z mimiką i kolorystyką twarzy. Wiedza wykorzystywana jest do poprawy oświetlenia oraz podczas stosowania trybów upiększenia. 

Smartfon jest dostępny w najlepszych salonach sprzedaży i u operatorów w wersji 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej w kolorze srebrnym i czarnym.

Cena Huawei P10: 2699zł