PGNiG OD nawiązał współpracę z firmą SOLGAZ

Wspólny mianownik, czyli gaz, połączył we współpracy dwie polskie firmy: PGNiG OD oraz SOLGAZ. Razem stworzyły one projekt „Gotuj wygodnie i nowocześnie”, aby wspólnie propagować zalety paliwa gazowego oraz płyty gazowej opartej na innowacyjnej technologii gaz-pod-szkłem.
O autorze
1 min czytania 2021-03-02

Firma SOLGAZ to polski producent sprzętu AGD, który opatentował technologię gaz-pod-szkłem, dostarczając konsumentom wyjątkowe rozwiązania. Łączą one w sobie komfort gotowania dostępny do tej pory tylko dla użytkowników płyt elektrycznych i indukcyjnych z wykorzystaniem gazu, który jest jednym z najpopularniejszych i na ten moment najtańszych paliw. Największym w Polsce przedsiębiorstwem, które zajmuje się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego jest PGNiG OD. Stąd pod hasłem „Gotuj wygodnie i nowocześnie” ruszyła właśnie wspólna akcja firmy SOLGAZ i PGNiG OD.

Akcja organizowana w ramach współpracy między firmą SOLGAZ a PGNiG OD skupia się na promowaniu nowoczesnych rozwiązań, w których najważniejszy jest komfort i wygoda użytkowania.

– Ten program stanowi wyraz wsparcia pomiędzy dwiema polskimi firmami, które łączy wspólny mianownik – paliwo gazowe, będące obecnie najtańszym paliwem na rynku. Stąd pojawił się pomysł wspólnego działania, który zaowocował planami na długofalową współpracę – mówi Ireneusz Bartnikowski, prezes zarządu SOLGAZ.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj