Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Piękne zdjęcia i niesamowita historia. Nowy storytelling Audi robi wrażenie!

Piękne zdjęcia i niesamowita historia. Nowy storytelling Audi robi wrażenie!
Każdy z nas chce przeżyć swoje życie na 100%, wycisnąć z niego wszystko, co nam daje. Audi w nowej reklamie bierze „ostatni oddech” i opowiada historię człowieka, któremu w życiu zabrakło tylko jednego elementu układanki…
O autorze
1 min czytania 2018-02-26

Historia pokazuje najwspanialsze chwile w życiu mężczyzny – jego miłość, jej utratę, wspomnienia z podróży, polityczne przepychanki i wyjątkowe doświadczenia. Kiedy retrospekcja dobiega końca, mężczyzna otwiera oczy, zdając sobie sprawę, że podczas tak intensywnego życia brakuje mu jednego elementu do pełni szczęścia. Zobaczcie jakiego!

PS

Niedawno Toyota pozwoliła nam wziąć głęboki oddech i zastanowić się nad tym, że jeśli się chce, można osiągnąć wszystko. Marka uruchomiła specjalne konto na Instagramie @SeeLikeMenna, które zabiera ludzi w świat oczami 18-letniej brytyjskiej paraolimpijki Menny Fitzpatrick.

Profil na Instagramie jest częścią kampanii „Start Your Impossible”, w której marka pokazuje sportowców olimpijskich i paraolimpijskich jako zwykłych ludzi, którzy przełamują stereotypy niepełnosprawności jako ograniczającej życie. Toyota motywuje do pokonywania siebie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2

Chęć przekraczania granic i spełnianie marzeń daje motywację do pokonywania swoich ograniczeń i działania, dzięki czemu możesz dokonać niemożliwego. Samsung stawia na innowacje w urządzeniach mobilnych, by pomóc na każdym etapie życia. Zobaczcie poruszającą opowieść o tym, że urodziliśmy się, by osiągać niemożliwe.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się