Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Pierwsza międzynarodowa kampania marki Serenada

Ser salami od Spomleku został doceniony znakiem Jakość Tradycja dla produktu wyróżniającego się najwyższa jakością i dbałością o tradycję. Jest to główny komunikat nowej kampanii realizowanej w telewizji oraz internecie.
O autorze
1 min czytania 2021-09-17

Osią komunikacji nowej kampanii jest spot telewizyjny, w którym marka oddała głos samej naturze, to ona za pośrednictwem muczących krów przekazuje informacje o wyróżnieniu m.in. dla sera Salami Serenada.

– Zależało nam, na jak najmocniejszym podkreśleniu roli natury w procesie produkcji naszych serów. Za każdym razem przykładamy największa wagę do jakości mleka, tym samym dbamy o nasze polskie krowy. To dzięki nim ser Salami odznacza się doskonałym smakiem i uzyskał tak ważne wyróżnienie – zaznacza dyrektor ds. marketingu i PR Spomleku Emilia Pożarowszczyk.

Kampania opiera się na telewizji (stacje TVP1, TVP2, Polsat oraz TVN a także stacje tematyczne), ale wiele działań będzie można śledzić również w digitalu, gdzie materiały wideo promowane będą w serwisach VOD oraz YouTube. Oprócz rynku polskiego, materiały pojawią się też w Czechach, gdzie firma Spomlek ma również mocną pozycją, jak w naszym kraju.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za koncepcje kreatywną, produkcję spotów oraz planowanie i zakup mediów, odpowiada krakowska agencja reklamowo-mediowa BeDigital.

Słuchaj podcastu NowyMarketing