Pierwsza milionerka polskiego YouTube – Red Lipstick Monster świętuje milion subskrypcji poprzez akcję charytatywną

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, bardziej znana jako Red Lipstick Monster, czyli makijażowa guru dziesiątek tysięcy kobiet, właśnie świętuje niezwykłe osiągnięcie - została pierwszą kobietą z Polski, której kanał osiągnął aż milion subskrypcji.
O autorze
1 min czytania 2017-06-29

Niemal równocześnie pojawiły się dodatkowe sukcesy: milion obserwujących na Instagramie oraz 5-lecie kanału YouTube. 

Red Lipstick Monster chce podzielić się swoją radością z innymi, dlatego wraz z najnowszym filmem na kanale przygotowała akcję charytatywną związaną z Domem Dziecka w Elblągu.

Ewa sama powiedziała o wydarzeniu w ten sposób: „jest to dla mnie jeden z najważniejszych momentów w życiu, bo dostałam wyraźny sygnał, że to, co od tylu lat robię, jest doceniane. Nie ma większej satysfakcji, niż świadomość, że moje filmy, moje porady i moje zdanie są komuś przydatne czy zwyczajnie wnoszą odrobinę uśmiechu w jego / jej życie. Swoją wdzięczność za wsparcie ze strony fanów wyraziłam już w typowy dla mnie sposób, nagrywając wideo, ale chcę zrobić więcej. Właśnie dlatego postanowiłam zorganizować akcję charytatywną i przekazać datek na rzecz Domu Dziecka w moim rodzinnym Elblągu. Zachęcam też wszystkich do działania – dziękujmy innym, bądźmy wdzięczni za ich pomoc, ale i sami pomagajmy!”

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj