Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Pierwszy na świecie bank i coworking w pociągu

Idea Hub Express to pierwszy na świecie oddział banku i przestrzeń do pracy w pociągu. Innowacyjny projekt powstał dzięki wspólnej pracy zespołu Idea Banku oraz agencji Hand Made.
O autorze
1 min czytania 2017-04-28

Pomysł powstał z połączenia trzech faktów.

Pierwszy: przedsiębiorcy podróżujący pociągami często wykorzystują czas podróży na intensywną pracę, do której nie mają jednak odpowiednich warunków.

Drugi: jedną z najważniejszych zasad Idea Banku jest ułatwianie życia przedsiębiorcom.

I trzeci: Idea Bank od 2015 roku prowadzi darmowe coworkingi dla swoich klientów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pomysł: ułatwmy życie przedsiębiorcom pracującym w pociągach, tworząc dla nich innowacyjne, pierwsze na świecie połączenie wagonu kolejowego, banku i przestrzeni do pracy – Idea Hub Express.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Dla celów projektu zaadaptowano wagon konferencyjny należący do PKP Intercity. Wagon przypomina Idea Huby, czyli stacjonarne przestrzenie coworkingowe Idea Banku. Jest wyposażony w stoły, wygodne krzesła, a nawet ekran do wyświetlania prezentacji. Do dyspozycji są sprzęty biurowe, takie jak drukarka, skaner, ładowarki do telefonów oraz niezbędne łącza, a także ekspres do kawy i codziennie świeża prasa. Nietypowy wagon pojawi się na trasach Warszawa-Poznań-Warszawa, Warszawa-Kraków-Warszawa i Warszawa-Wrocław-Warszawa.

Podróżować w Idea Hub Expressie może każdy, jednak pierwszeństwo mają klienci Idea Banku. Dla nich przygotowano specjalne vouchery, upoważniające do bezpłatnej podróży.

 

fot. materiały promocyjne Idea Banku