Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Piwo Biało-Czarne – wspólny projekt klubu piłkarskiego Sandecja Nowy Sącz i Browaru Pilsweizer

Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwo Biało-Czarne, stworzone specjalnie dla kibiców nowosądeckiego pierwszoligowego klubu Sandecja Nowy Sącz.
O autorze
1 min czytania 2016-11-22

Piwo Biało-Czarne będzie miało status oficjalnego piwa kibiców pierwszoligowego klubu piłkarskiego Sandecja Nowy Sącz (powszechnie zwanego właśnie Biało-Czarnymi). Klub będzie miał procentowy udział w zyskach ze sprzedaży Biało-Czarnego.

– Jako browarowi regionalnemu zależy nam na wspieraniu ciekawych inicjatyw w naszym regionie, dlatego gdy powstał pomysł stworzenia piwa dedykowanego Sandecji Nowy Sącz od razu uznaliśmy, że warto go zrealizować. Liczymy na to, że piwo znajdzie uznanie nie tylko wśród najzagorzalszych kibiców Sandecji, ale także szerzej wśród fanów piłki nożnej w całym regionie – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer.

Pilsweizer Biało-Czarne to piwo jasne, pasteryzowane, o zawartości alkoholu na poziomie 4,7% (i 10 blg). Warzone jest w oparciu o 3 rodzaje chmieli: Marynka, lubelski i Magnum. Jego sklepowa cena to ok. 4 zł za butelkę. Na etykiecie dominują oczywiście biało-czarne akcenty i oficjalny herb Sandecji Nowy Sącz.

Browar Pilsweizer jest kontynuatorem tradycji założonego w 1804 r. w Siołkowej browaru, który dynamicznie zaczął się rozwijać po przejęciu go w 1887 r. przez czeskiego piwowara Franciszka Paschka.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W 2005 r. Browar Grybów w Siołkowej został kupiony przez Ivana i Andreja Chovanców, którzy, podobnie jak ponad 100 lat temu Paschek, zajęli się jego rozwojem po latach problemów finansowych – w 2007 r. doprowadzili do ustabilizowania jego sytuacji i rozpoczęli produkcję piwa pod marką Pilsweizer.

Browar Pilsweizer jest obecnie jedynym browarem regionalnym w Małopolsce i na Podkarpaciu. W planach jest rozbudowa browaru o hotel i ośrodek Spa (które będą mieścić się w zrewitalizowanych budynkach starego browaru).

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Więcej na: www.pilsweizer.com

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się