PKN Orlen uruchomił nowy sklep internetowy Vitay

PKN Orlen uruchomił nowy sklep internetowy Vitay
PKN Orlen odświeżył swoją ofertę e-commerce. W sklepie online Vitay kupimy teraz zarówno produkty związane z motoryzacją, jak i gadżety elektroniczne oraz sprzęt AGD.
O autorze
1 min czytania 2022-11-18

Sklep online koncernu PKN Orlen przeszedł odświeżenie, a także poszerzył swoją ofertę. Klienci mają teraz jeszcze większy wybór – na stronie sklepu online znajdziemy 6 kategorii produktowych: motoryzacja; elektronika; sport, moda i turystyka; sprzęt AGD; dom i ogród oraz fundacja Orlen. 

Na stronie od razy zobaczymy proponowane produkty: m.in. smartfony, komputery, drony, sprzęt dla majsterkowiczów, a nawet ekologiczne gadżety. Wszystkie zamówienia można odbierać poprzez Orlen Paczkę.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Produkty z oferty fundacji możliwe są do zamówienia wyłącznie z wykorzystaniem punktów VITAY. Klienci mają możliwość  wykorzystania zgromadzonych punktów VITAY do obniżenia wartości koszyka.

Przypominamy, że Orlen w przeszłości posiadał już własny sklep internetowy. Platforma online wystartowała w 2011 r. i pozwalała klientom na kupowanie gadżetów związanych z zespołami rajdowymi Verva Racing Team i Orlen Team. W sklepie internetowym Orlenu sprzedawano jednak także artykuły sprzęt turystyczny, RTV i AGD oraz zabawki dla dzieci. E-sklep zakończył swoją działalność w 2015 r.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się