Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

PLAY wspiera platformę dla graczy Dogry.pl i premiuje swoich abonentów

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.
O autorze
1 min czytania 2018-09-06

W ramach nowej promocji PLAY zamierza dodatkowo nagradzać użytkowników swojej sieci, zarejestrowanych w serwisie dogry.pl. Dzięki temu gracze, korzystający z oferty marki na kartę, otrzymają podwójną liczbę punktów w zamian za zarejestrowanie numeru oraz doładowania telefonu.

Dogry.pl to internetowa platforma dla graczy, która w zamian za wykonywanie określonych zadań, umożliwia zdobywanie punktów. Premiowane są m.in. zdobycie określonego poziomu, pokonanie danej liczby przeciwników lub wybudowanie konkretnego budynku w grach na urządzenia mobilne oraz na PC. Zebrane punkty można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody, które z pewnością docenią gracze – są to pełne wersje gier, wirtualne przedmioty, a także karty Paysafecard.

Posiadacze numeru na kartę w sieci PLAY otrzymują dodatkowe punkty w serwisie dogry.pl – za przeniesienie i zarejestrowanie numeru oraz za każdorazowe doładowanie konta. W ramach akcji promocyjnej, która potrwa od 1 do 9 września 2018 roku, operator PLAY podwoi ilość przyznawanych punktów – użytkownicy otrzymają za weryfikację numeru 1000 punktów, za przeniesienie numeru z innej sieci 4000 punktów, a za doładowanie konta kwotą 50 zł 1500 punktów.

Lista dostępnych nagród jest bardzo długa, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – największą popularnością cieszą się wirtualne przedmioty do gier CS:GO, League of Legends, Fortnite, PUBG, FIFA, Hearthstone, Overwatch oraz Destiny 2. Do wyboru są też pełne wersje gier, m.in. CS:GO, GTA V, Battlefield 1, FIFA 18, MINECRAFT, Rocket League, Wolfenstein II, Project Cars 2, Tekken 7, Euro Truck Simulator 2 oraz wiele innych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Współpracę będą wspierać także znani gracze i YouTuberzy, m.in. Karolek, Kaiko oraz Manoyek. Osoby śledzące ich kanały poznają dokładną mechanikę serwisu dogry.pl, odkryją najlepsze sposoby na zdobywanie punktów oraz obejrzą szczegółowe instrukcje wymiany punktów na nagrody. Gracze mogą więcej, dlatego warto dołączyć do platformy i podwoić punkty dzięki sieci PLAY. Im więcej grasz, tym więcej zdobywasz – #gamersgonnaplay.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się