Pokaz mody „Nowoczesność Lata 50. i 60.”

Już 4 grudnia, w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się wyjątkowy pokaz mody „Nowoczesność Lata 50. i 60.” - prezentacja wieczorowych kreacji stworzonych przez polskich projektantów mody. Kreacje zostaną wylicytowane podczas cichej aukcji.
O autorze
1 min czytania 2017-12-04

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciele MNW. Podczas wieczoru zobaczymy kreacje: BOHOBOCO, Łukasza Jemioła, Ani Kuczyńskiej, Lidii Kality, Marlu, MMC, Tomasza Ossolińskiego, Paprocki&Brzozowski, Weave, oraz Macieja Zienia. Pokaz realizuje Katarzyna Sokołowska.

Pokaz jest zapowiedzią II BALU DOBROCZYNNEGO, który odbędzie się 12 lutego 2018 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie. Dochód z cyklu wydarzeń zostanie przekazany na rzecz Muzeum.

Organizator: Stowarzyszenie „Przyjaciele MNW”

Partnerzy Stowarzyszenia „Przyjaciele MNW”: BAIN&COMPANY, Kancelaria LSW

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Partnerzy pokazu: Muzeum Narodowe w Warszawie, Apart, Alesandro International, Irana Eris, Cisowianka.

Patroni medialni: TVN, Chili Zet, Onet, VIVA, VIVA Moda, Harper’s Bazaar, Higliving, VIP Magazyn, Artinfo.pl, ELLE, Gala.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Stowarzyszenie „Przyjaciele MNW” tworzy społeczność Przyjaciół zaangażowanych w życie Muzeum Narodowego w Warszawie. Do zadań Stowarzyszenia należy inicjowanie i realizacja projektów popularyzujących MNW oraz zbieranie funduszy na wspieranie działalności programowej Muzeum i jego oddziałów.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Aktywne uczestnictwo Przyjaciół w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie i Muzeum pozwala pogłębić wiedzę o sztuce i kulturze oraz łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wspólny wysiłek na rzecz Muzeum przynosi satysfakcję z udziału w tworzeniu ważnej i ponadczasowej instytucji narodowej. Szczególne miejsce Stowarzyszenia w relacjach z Muzeum pozwala na udział w wyjątkowych spotkaniach z kuratorami, konserwatorami, dyrekcją, a także gośćmi Muzeum.

Więcej o działalności Stowarzyszenia „Przyjaciele MNW” na stronie.