Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Polska firma sponsorem czołowego klubu Bundesligi

Od stycznia 2016r. Borussia Mönchengladbach ma nowego sponsora. Jest nim nowosądecki producent okien, drzwi, bram i rolet - DAKO.
O autorze
1 min czytania 2016-01-28

Marka staje się teraz, m.in. obok Media Marktu, Axy czy Postbanku, Oficjalnym Partnerem Premium jednego z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów Bundesligi.

Kontrakt gwarantuje widoczność marki podczas meczów ligi niemieckiej na bandach reklamowych, ekspozycję logotypu na ściance sponsorskiej oraz w korytarzu wiodącym na murawę i autobusie klubowym, a także promocję na stronie klubu.

Strategiczna współpraca ze znanym klubem

Stephan Schippers, Dyrektor Zarządzający Borussi Mönchengladbach mówi: Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania nowego Partnera, polskiej  firmy DAKO, która obecna jest na rynkach europejskich. DAKO stawia na innowacje w produktach, jakość i zadowolenie klientów, ale też chce być obecna przy prestiżowych wydarzeniach, co gwarantują mecze Borussi. Mamy nadzieje, że podpisana umowa to początek długotrwałej współpracy. Jak mówi Jolanta Zasępa, Specjalista ds. komunikacji i dziennikarz Sport.pl: – Dla przedsiębiorstwa sponsoring oznacza przede wszystkim obecność na rynku, nagłośnienie medialne i wzrost świadomości marki. Wszystkie te elementy znacząco zwiększają szanse na wzbudzenie zainteresowania produktami firmy, co może mieć bezpośrednie przełożenie na wzrost sprzedaży. Dla DAKO decyzja o sponsorowaniu drużyny jest kolejnym krokiem w realizacji strategii marketingowej, której celem jest wzmocnienie obecności na rynkach eksportowych.

Nieprzypadkowy wybór

Borussia Mönchengladbach to klub, który może poszczycić się bogatą tradycją i imponującymi osiągnięciami – drużyna zajmuje w historii Bundesligi 3 miejsce pod względem dotychczasowych sukcesów. W sezonie 2015/2016 w tabeli zajmuje obecnie czwartą pozycję. Charakter klubu, będącego wielokrotnym Mistrzem Niemiec oraz zwycięzcą Pucharu UEFA nawiązuje do wartości, z którymi utożsamia się także polska firma. Borussię cechuje przede wszystkim ofensywna i wytrwała gra. Jak mówi prezes DAKO, Jerzy Studziński: – Sam dobór dyscypliny, ligi oraz klubu wynika z naszych założeń strategicznych. Rozpatrywaliśmy różne możliwości inwestycji w sport w tym roku i bardzo się cieszymy, że finalnie nawiązaliśmy współpracę z tak znakomitym klubem jak Borussia. W połączeniu z obecnością na siatkarskim turnieju w Berlinie oznacza to dla marki DAKO mocny początek roku na rynku niemieckim. Sport daje nam ponadto unikatową możliwość przekazania na rynek wartości marki, takich jak prestiż, stabilność, dynamika rozwoju i międzynarodowy zasięg.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj