Polska Sieć Handlowa Lewiatan startuje z wiosenną kampanią reklamową

11 marca br. wystartowała kampania promująca sieć handlową Lewiatan. Spoty reklamowe są emitowane w największych stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat, TVP) i serwisach VOD. Kampania będzie wspierana działaniami digital i w mediach społecznościowych.
O autorze
1 min czytania 2021-03-12

PSH Lewiatan to największa polska sieć franczyzowa oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Kampania wizerunkowa skierowana jest do lokalnej społeczności i prezentuje markę jako bliskiego sąsiada, który chętnie przychodzi z pomocą podczas codziennych zakupów. W komunikacji podkreślone zostały m.in. szeroki wybór asortymentu, świeżość i regionalność produktów. Zakupy w sklepach marki Lewiatan robi się w pełnej życzliwości, sąsiedzkiej atmosferze.

Kampania telewizyjna obejmuje stacje z grupy TVN, Polsat, TVP i serwisy VOD, gdzie będzie można zobaczyć spot emitowany w dwóch wersjach – 15’’ (produktowy) i 30’’ (wizerunkowy).Tydzień później, od 18 marca, ogólnopolskie działania wizerunkowe będą wspierane kampanią produktową, realizowaną w pobliżu sklepów w ramach kanału digital. W komunikacji wykorzystane zostaną zarówno media społecznościowe, jak i programatyczny model zakupu audience buying. Kampania precyzyjnie dotrze do określonej grupy docelowej, potencjalnie zainteresowanej ofertą sklepów Lewiatan.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za przygotowanie koncepcji kampanii i jej realizację odpowiada Grupa Effectica. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare Polska.

Słuchaj podcastu NowyMarketing