Polskapresse udziałowcem w Grupie e-budownictwo.pl

W dniu 10 października 2012 r. Grupa Polskapresse nabyła udziały w spółce Grupa e-budownictwo.pl, wydawcy serwisów branży budowlanej oraz prasy specjalistycznej.
O autorze
1 min czytania 2012-10-11

Grupa Polskapresse została udziałowcem Grupy e-budownictwo.pl poprzez zakup udziałów od dotychczasowych udziałowców. W efekcie tej transakcji Polskapresse posiada 60% udziałów spółki. Stanowisko Prezesa Zarządu Spółki pozostaje bez zmian i nadal zajmuje je Przemysław Kalicki.

– Po inwestycjach w Gruper.pl, Coigdzie.pl, Langloo.com to nasza kolejna inwestycja w tym roku mająca na celu powiększenie naszego portfolio internetowego. Tym razem zwiększamy siłę ekspansji rynku w kategorii budownictwo i nieruchomości. – argumentuje decyzję o zakupie udziałów Grzegorz Haftarczyk, Wiceprezes Grupy Polskapresse.

– Połączenie z Grupą Polskapresse pozytywnie wpłynie na już i tak ugruntowaną pozycję na rynku oraz przyspieszy rozwój Spółki. Finalizacja transakcji to świadomy krok zapewniający naszym reklamodawcom jeszcze szersze dotarcie. Planujemy wspólnie realizować nowe, ciekawe projekty, które zapewnią nam jeszcze lepszą penetrację rynku. – mówi Przemysław Kalicki Prezes Zarządu Grupy e-budownictwo.pl.  

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj