Pomóż Fundacji Zdążyć z pomocą i weź udział w akcji Wólczanka i Ubrania Do Oddania

O autorze
1 min czytania 2023-01-19

W sieci sklepów Wólczanka jeszcze tylko do 31 stycznia trwa akcja „Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie” organizowana we współpracy z marką Ubrania Do Oddania. W ramach kampanii, w 6 sklepach marki można oddać odzież wrzucając ją do specjalnych boxów. Każdy kilogram zebranych rzeczy przełoży się na złotówkę pomocy dla podopiecznych Fundacji „Zdążyć z pomocą”.


Celem wspólnej akcji marek Wólczanka i Ubrania Do Oddania jest promocja idei zrównoważonej mody i cyrkularności, a także pomoc potrzebującym dzieciom. Wólczanka przyjmuje odzież nową i używaną dowolnych marek. Przekazane ubrania są dostarczane do marki Ubrania Do Oddania, gdzie są sortowane i odświeżane. Część z nich trafia do drugiego obiegu, dzięki temu zyskują nowych właścicieli i unikają wyrzucenia do śmieci. Ubrania nienadające się do dalszego używania są poddawane recyclingowi.

Kilogram odzieży przełoży się na złotówkę wsparcia dla dzieci objętych programem Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Zebrane pieniądze pomogą w poprawieniu sytuacji 41 000 podopiecznych organizacji. Pozwolą na sfinansowanie trudnych operacji, a także leczenie i rehabilitację. Zostaną również przeznaczone na wspieranie edukacji dzieci oraz polepszenie ich warunków życiowych.

Dołączenie do akcji jest niezwykle proste i są na nią 2 sposoby:

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

1. Spakuj odzież, dodatki, buty, zabawki, akcesoria lub tekstylia domowe do kartonu (minimum 10 kg) i zamów bezpłatnego kuriera z dowolnego miejsca w Polsce ze strony www.ubraniadooddania.pl/wolczanka.

2. Do 31.01.2023 przynieś rzeczy do jednego z 6 wielkoformatowych sklepów marki Wólczanka, w których stoją specjalne boxy Ubrania Do Oddania. W podziękowaniu za wsparcie kampanii możesz otrzymać torbę bawełnianą za 0.01 zł.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ubrania można oddawać w 6 wielkoformatowych sklepach marki Wólczanka.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Szczegóły akcji na: wolczanka.pl/WOLCZANKAxUDO i aplikacji mobilnej marki, na oficjalnych profilach Wólczanki w social mediach oraz u sprzedawców w salonach stacjonarnych.