Ponad 30 tys. osób zaszczepionych przeciw COVID-19 w placówkach Super-Pharm

Od lipca w wybranych lokalizacjach Super-Pharm działają punkty szczepień. Chętni mogą skorzystać z usług wykwalifikowanego personelu medycznego i zaszczepić się wszystkimi dostępnymi na rynku szczepionkami. Do tej pory z usługi szczepień w placówkach Super-Pharm skorzystało już ponad 30 000 osób.
O autorze
1 min czytania 2021-11-22

– Celem uruchomienia tymczasowych punktów szczepień w naszych placówkach jest usprawnienie procesu powszechnego szczepienia w naszym kraju. Wiemy, że pokonanie pandemii i powrót do normalności będą możliwe tylko wtedy, gdy przerwiemy cykl zakażeń. Szczepionka daje nam taką możliwość, a żeby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze, wszyscy musimy być solidarni – mówi Adam Kołodziejczyk, prezes zarządu Super-Pharm.

Sczepienia wykonywane są w 75 placówkach Super-Pharm. Świadczący w nich usługi personel medyczny wykonał do tej pory ponad 30 000 szczepień. Najwięcej z nich odbyło się w lokalizacjach: Warszawa Puławska, Szczecin Posejdon oraz Gdańsk Forum.

Pomieszczenia, w których prowadzone są szczepienia w placówkach Super-Pharm dostosowano do wymogów punktu szczepień. Są one wyposażone w odpowiedni sprzęt medyczny oraz spełniają warunki organizacyjno-techniczne. Pacjenci przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Każda zaszczepiona osoba na miejscu otrzymuje międzynarodowy certyfikat zaświadczający o przyjęciu szczepionki.

Na szczepienie w punkcie szczepień można zapisać się przez:

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • Dedykowaną infolinię Super-Pharm 222 730 730,
  • Internetowe Konto Pacjenta,
  • ogólnopolską infolinię pod numerem telefonu 989,
  • e-rejestrację dostępną na stronie gov.pl/szczepimysie.

Informacje o rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dostępne są na oficjalnej stronie: gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja.

Słuchaj podcastu NowyMarketing