Positive Power e-Gazelą Biznesu

Positive Power otrzymało prestiżowe wyróżnienie – firma znalazła się w opublikowanym przez Puls Biznesu rankingu e-Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się podmiotów branży e-commerce.
O autorze
1 min czytania 2014-10-13

e-Gazele Biznesu to pierwszy w Polsce ranking mający na celu wyselekcjonowanie firm, które odnotowały w ostatnich latach największą dynamikę przychodu ze sprzedaży oraz największy zysk. Równocześnie założeniem organizatorów jest przedstawienie i nagrodzenie kluczowych podmiotów polskiego rynku e-commerce. Wśród 255 wyróżnionych firm znalazło się także Positive Power. Statuetki e-Gazel Biznesu zostaną wręczone podczas gal regionalnych połączonych z eksperckimi panelami dyskusyjnym.

Organizatorem rankingu e-Gazele Biznesu jest Puls Biznesu, a autorem zestawienia ARC Rynek i Opinia, firma badawcza specjalizująca się w realizacji projektów dla firm z branży e-commerce. Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie.

Positive Power Sp. z o.o. to gliwicki Internet Software House, którego specjalnością są zaawansowane technologicznie rozwiązania webowe i mobilne, w tym w szczególności platformy e-commerce, systemy B2B i natywne aplikacje na systemy iOS, Android i Windows Phone.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj