Powiślańska Fundacja Społeczna zachęca do przekazania 1,5% podatku na rzecz najmłodszych

Powiślańska Fundacja Społeczna zachęca do przekazania 1,5% podatku na rzecz najmłodszych
Niektóre dzieci z Powiśla są skazane na zbyt poważne problemy. Przekazując 1,5% podatku, można pomóc Powiślańskiej Fundacji Społecznej to zmienić.
O autorze
1 min czytania 2024-02-27

Powiślańska Fundacja Społeczna otacza opieką dzieci i ich rodziny. Dzieci trafiają tam z powodu ciężkiej sytuacji materialnej i domowej. Ich codzienność przytłacza alkoholizm rodziców, a uśmiech z twarzy zabierają problemy psychiczne, trudności w szkole i w kontaktach z rówieśnikami. Często brakuje im przyborów szkolnych, zimowych ubrań czy ciepłego posiłku.

fot. Materiały prasowe Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Na co dzień fundacja prowadzi dwie świetlice socjoterapeutyczne i dwie poradnie psychologiczne. Organizuje zajęcia i warsztaty, daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i uczy je samodzielności. Tutaj rozwijają swoje zainteresowania, odrabiają lekcje z pomocą wolontariuszy i nawiązują przyjaźnie. Każde dziecko może codziennie zjeść u nas ciepły obiad, pobawić się czy porozmawiać z psychologiem. Ze wsparciem Powiślańska Fundacja Społeczna stara się docierać również do rodzin, towarzysząc w wychowaniu dzieci i zmaganiu się z codziennymi wyzwaniami.

fot. Materiały prasowe Powiślańskiej Fundacji Społecznej

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Warto pamiętać o Powiślańskiej Fundacji Społecznej podczas rozliczania podatku, a organizatorzy zachęcają do wpisania danych (KRS: 0000034996) w rozliczenie podatkowe i przekazania swojego 1,5%, by pomóc im pomagać.

Zdjęcie główne: materiały prasowe Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się