Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

PR Calling! powiększa zespół

W październiku br. do zespołu PR Calling! dołączyła Maja Sieńkowska, wcześniej związana z branża handlową i social media, z wykształcenia - psycholog.
O autorze
0 min czytania 2015-10-13

W PR Calling! objęła stanowisko specjalisty ds. PR. Maja Sieńkowska będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację kompleksowych działań PR dla klientów firmy, m. in. budowanie wizerunku marki w sieci i mediach społecznościowych, content marketing i współpracę z blogerami.

“Maja to wyjątkowa osoba – profesjonalistka, z fantastycznym piórem, głową pełną pomysłów oraz – jak na psychologa przystało – wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi, ale także ambitna biegaczka, jej przygotowania do 37. Maratonu Warszawskiego mogliśmy śledzić w serwisie natemat.pl, gdzie Maja, jako członek drużyny blogerów brała udział w programie PZU Biegaj na zdrowie. Bardzo się cieszę, że Maja dołączyła do naszego zespołu. Jestem przekonana, że jej praca przyniesie wymierne korzyści zarówno agencji jak i klientom” – podsumowuje Katarzyna Dworzyńska, właścicielka agencji PR Calling!.