Premiera świątecznej iluminacji GoldenSubmarine

Niniejszym GoldenSubmarine ma zaszczyt oficjalnie poinformować o zaproszeniu na uroczystą inaugurację świątecznej iluminacji strony agencji. Informujemy iż odbędzie się ono już 20 grudnia, o godzinie 15.00
O autorze
1 min czytania 2017-12-20

Czas spędzony na stronie www umilą liczne atrakcje przygotowane przez załogę GoldenSubmarine. W tym występy gwiazd w wideo case’ach, możliwość obejrzenia wystawy z nagrodami, a także pokaz animacji. Całość zwieńczy multimedialny pokaz ubiegłorocznych dokonań w postaci showreela .

Inaugurację świątecznej iluminacji GoldenSubmarine umilą wyjątkowi goście m.in. koledzy i koleżanki z branży reklamowej, najlepsi dziennikarze marketingowi oraz licznie zgromadzeni pracownicy agencji. Honorowymi gośćmi imprezy będą wybitni specjaliści mający potwierdzone kompetencje certyfikatem Dimaq.

W związku z powyższym, za iluminację rozumiemy wirtualną instalację świetlną na którą składa się 100 lampek połączonych 150 metrami 2 pikselowej linii, których rozwieszenie zajęło kilka dni. Będzie ona widoczna przez 7 dni (roboczych, włączając wolne soboty oraz niedziele) w tygodniu od zmroku od godziny 15:00 do godziny 8:00 rano. I będzie można cieszyć się nią do 6 stycznia. Przy czym bieg terminu liczy się od chwili następującej w momencie startu ww. iluminacji.

Wstęp na świąteczną iluminację jest bezpłatny. Niewymagana jest również żadna rejestracja. Całość można oglądać zarówno na ekranach PC, tabletu i smartfona.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Warunkiem wejścia jest posiadania czystego casha w przeglądarce.

Życzymy wszystkich przyjemnych chwil, spędzonych na oglądaniu iluminacji oraz wesołych Świąt i dużo światła w Nowym Roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Licząc na zainteresowanie i poparcie łączymy wyrazy szacunku i adres strony.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zapraszamy!