Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Przedsiębiorcy przedsiębiorcom – startuje Marketing Biznes MeetUP

Już 25 listopada odbędzie się pierwszy po przerwie Marketing Biznes MeetUP we Wrocławiu na Stadionie Wrocław. Spotkanie dedykowane jest głównie sektorowi mikroprzedsiębiorstw i MŚP działających w segmentach B2B, jak i B2C.
O autorze
1 min czytania 2021-11-25

Marketing Biznes MeetUP startuje we Wrocławiu

i prelegenci jak zwykle dostarczą wiedzę i omówią wartościowe case study, które odpowiadają realnym wyzwaniom współczesnego biznesu, również w postcovidowej rzeczywistości.

Podczas wrocławskiego Marketing Biznes Meetupu aż 4 ekspertów z obszaru przedsiębiorczości, HR, komunikacji i content marketingu podzieli się wiedzą i doświadczeniem. Artur Pajkert będzie opowiadał o skutecznej komunikacji, czyli takiej, która wpływa realnie na zwiększenie konwersji w biznesie.

Marcin Kawalerowicz, twórca autorskiej aplikację #INGAMEHR przedstawi aplikację mobilną wspierającą przedsiębiorców w realizacji skutecznych rekrutacji. Z kolei Michał Kasprzyk zaprosi uczestników do świata podcastów, coraz ważniejszych w strategii komunikacji firm, a Łukasz Miller podejmie temat roli content marketingu w sprzedaży.

Przedsiębiorcy będą mieli szansę dowiedzieć się, jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej organizacji, poznają darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać cele biznesowe oraz przykłady wdrożeń i efektów, jakich należy się spodziewać.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Po części merytorycznej będzie czas również na biznesowy networking, tak zorganizowany, by realnie poznawać nowe osoby i powiększyć sieć biznesowych kontaktów, które przerodzą się długotrwałe relacje biznesowe. Na uczestników spotkania czekają także nagrody książkowe będące historiami wybitnych przedsiębiorców i znanych światowych firm.

Marketing Biznes Meetupy są organizowane przez Fundację Analityczna od 2018 roku w kilku miastach Polski. Skupiają praktyków przedsiębiorczości, którzy chcąc rozwijać swój biznes, czują, że potrzebują uzbroić siebie i swoich pracowników w praktyczną wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży czy HR-u. Pierwsze spotkanie we Wrocławiu 25 listopada o 18:00 na Stadionie Wrocław, a kolejne już 7 grudnia o 18:00 w Katowicach w Hotelu Park Diament.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Z kolei kolejne wrocławskie spotkanie odbędzie się 24 lutego 2022 roku.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Więcej szczegółów:

https://www.analityczna.org/marketing-biznes-meetup-wroclaw-1/