PsiBufet nagrodzony medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”

PsiBufet, marka produkująca indywidualnie dopasowane posiłki dla psów, została nagrodzona w kategorii „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”. Firma została wybrana za najwyższą jakość swoich produktów oraz innowacyjne podejście do żywienia psów.
O autorze
1 min czytania 2021-05-12

Program „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021” to podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich, które zostały przeprowadzone na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów jednoznacznie identyfikujących liderów jakości w różnych kategoriach asortymentowych. Oprócz topowych marek, każdego roku realizowany jest program: Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku, gdzie wybierane są młode, debiutujące firmy. W wyniku rzetelnej analizy, Kapituła programu przyznała wyróżnienie Debiut Roku 2021 naturalnej karmie dla psów PsiBufet.

Przyznając godło, Kapituła programu szczególną uwagę zwróciła na naturalny i wartościowy skład karmy.

– Uznaliśmy, że karma PsiBufet z pewnością wyróżnia się spośród innych, dostępnych karm na rynku. Marka oferuje naturalną, pełnoporcjową karmę dla psów, która w odróżnieniu od większości karm jest bez dodatków zbóż oraz ulepszaczy, za to z dodatkiem cennych witamin i minerałów, w której znajduje się przede wszystkim mięso, warzywa i owoce. Właściwe żywienie psa jest niezwykle ważne aby utrzymać odpowiednią wagę oraz zadbać o jego zdrowie – komentuje Sylwia Markowska, koordynator Programu „Konsumencki Lider Jakości”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj