Quebonafide został młodszym specjalistą ds. Ż

O autorze
1 min czytania 2023-04-07

Jakub z Ciechanowa aka Quebonafide to skromny chłopak, który zdobywa scenę rapu. Za nim pierwsza trasa koncertowa, pierwszy udział we Freestyle Battle i dwa single z milionowymi wyświetleniami… A przed nim nowe, ekscytujące zawodowe obowiązki. Jako młodszy specjalista ds. Ż będzie wdrażał strategię promocyjną, zachęcając do Cho na Ż.

Wszystko zaczęło się od wiralowego ogłoszenia o pracę. Okazało się, że Żywiec poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Ż. W tym samym czasie Jakub z Ciechanowa postanowił poszukać nowej zawodowej drogi i odpowiedział na ogłoszenie. Jego wysmakowana aplikacja została doceniona i już po kilku dniach usłyszał: „PUK PUK! Cho na Ż!”.

Po wizycie w Żywcu i spotkaniu z szefową Ż, kariera skromnego Jakuba z Ciechanowa nabrała rozpędu. W ramach objętych obowiązków będzie odpowiadał za nową linię bezalkoholowych piw smakowych Żywca: Żywiec Lemonż z nutą Cola 0,0%, Żywiec Grejpfruż z nutą Acai 0,0% oraz Żywiec Tropikaż z nutą Imbiru 0,0%.

Jakub, jak każdy profesjonalny marketingowiec, który za 5 lat chce być CEO Żywca, postawił sobie kluczowe pytanie, czyli: Jak nowe Lekkie Ż przejmą Polskę? Odpowiedź nasuwa się sama – Ż jak Żyyyyyywiec. Swoją elokwencją Jakub podbił serca całego zespołu marketingu i już wkrótce pokaże swoje kolejne błyskotliwe pomysły.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Świeżo upieczony młodszy specjalista ds. Ż, wiedząc, że przy promocji ważne jest wyjście bezpośrednio do ludzi, wyruszy w Polskę, by popróbować nowych smaków, w nowym towarzystwie. Jego przygody można śledzić w mediach społecznościowych Jakuba oraz w kanałach marki Żywiec.

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS Desery od Quebonafide w ofercie Biedronki
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W ub.r. Quebonafide podjął się po raz pierwszy współpracy z siecią Biedronka. Jej efektem było wprowadzenie do sprzedaży wegańskiego deseru lodowego Miss Ti 蒂小姐 marki rapera.

PS2 Limitowana edycja herbat od Quebonafide dostępna w Żabce

Również Żabka podjęła się współpracy z raperem. W sklepach pojawiła się limitowana edycja herbat, którą stworzył muzyczny duet – raper Quebonafide oraz DJ i producent muzyczny Forxst.