Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Ranking darmowych aplikacji do ćwiczeń [raport]

Zespół analityczny Sklepu Sportowego przeanalizował statystyki dotyczące liczby pobrań, średniej ocen oraz liczby ocen najpopularniejszych i bezpłatnych aplikacji do ćwiczeń domowych nadając odpowiednie wagi poszczególnym parametrom i stworzył ranking TOP 10 najlepszych aplikacji sportowych.
O autorze
0 min czytania 2020-10-06

Oto kilka najciekawszych faktów z raportu:

  • Liderem rankingu jest „aplikacja do ćwiczeń bez sprzętu”, co sugeruje, że najwięcej osób korzystających z aplikacji ćwiczy w domu, za co w dużym stopniu odpowiada pandemia.
  • Lider rankingu nie zwalnia tempa rozwoju, ponieważ aplikacja została wyróżniona już w roku 2018 zyskując miano „aplikacji roku” i w dalszym ciągu nie ulega konkurentom pod kątem popularności i ocen.
  • Drugie miejsce na podium zajęła aplikacja „sześciopak w 30 dni”, co sugeruje, że spora część użytkowników skupia się na ćwiczeniach związanych z mięśniami brzucha.
  • Większość użytkowników wybiera opcje z filmami instruktażowymi prowadzonymi przez osobistych trenerów.
  • Aplikacje z opcją dobierania odpowiedniej diety do ćwiczeń zajęły miejsca poza podium, co sugeruje, że większośc użytkowników rzadko łączy odpowiednio dobraną dietę z ćwiczeniami.

Cały raport dostępny jest na stronie. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj