Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

„Ratujmy małe łapki”: Purina pomaga chronić psie łapy przed nagrzanym asfaltem

„Ratujmy małe łapki”: Purina pomaga chronić psie łapy przed nagrzanym asfaltem
Marka karmy dla zwierząt Purina postanowiła walczyć z oparzeniami psich łap powodowanymi rozgrzanym asfaltem. Stworzyła nadruki na chodniki, które zmieniają kolor, gdy temperatura sięga 27°C.
O autorze
1 min czytania 2024-06-05

Opiekunowie psów i kotów świetnie wiedzą, że okres letni jest dla zwierzaków szczególnie uciążliwy. Mowa nie tylko o niesprzyjającej pogodzie, ale również o problemach związanych ze spacerami w pełnym słońcu. Kontakt delikatnych łapek z nagrzanym asfaltem to prosta droga do bolesnych i niebezpiecznych oparzeń.

Aby pomóc czworonogom lepiej znosić upały, a także ostrzegać ich właścicieli przed nadmiernym gorącem, powstały nadruki na ulice i chodniki, które zmieniają kolor, gdy robi się naprawdę gorąco.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Akcja „Ratujmy małe łapki” to jednak nie tylko wielkoformatowe nadruki na ulicach Sao Paulo, ale także okazja do pomocy najbardziej potrzebującym czworonogom. Wszystko dzięki kodom QR, które po zeskanowaniu przenoszą przechodniów na stronę poświęconą informacjom o ochronie i możliwości adopcji zwierząt mieszkających na ulicy. Dodatkowo akcja Puriny w Brazylii to źródło wiedzy na temat niebezpieczeństw czyhających na psy w okresie letnim.

Zdjęcia: Purina

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS Decathlon tworzy PEThletes, czyli protezę dla niepełnosprawnych psów

Decathlon znalazł sposób, by pomóc w codzienności niepełnosprawnych pupili. Marka stworzyła PEThletes, czyli protezę ułatwiającą poruszanie się psom, które utraciły ruch tylnych łap. Proteza jest wykonana z butelek PET.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się