Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

(Re)Collection: Coca-Cola i Diesel stworzyły kolekcję ubrań z materiałów z recyklingu

(Re)Collection: Coca-Cola i Diesel stworzyły kolekcję ubrań z materiałów z recyklingu
W ramach współpracy znane marki Coca-Cola i Diesel stworzyły wspólną kapsułową kolekcję ubrań wykonanych m.in. ze zrecyklingowanych butelek plastikowych.
O autorze
1 min czytania 2019-10-01

(Re)Collection, bo taką nazwę nosi wspólna kolekcja marek Coca-Cola i Diesel, dostępna będzie wyłącznie online, jednak aby dokonać zakupu trzeba za pomocą specjalnej aplikacji zeskanować charakterystyczny symbol recyklingu, który znajdziemy np. na niektórych pojemnikach na odpady wtórne. Wówczas dostaniemy dostęp do strony.

W skład kolekcji wchodzą m.in. kurtki, bluzy z kapturem, dresy damskie oraz męskie i t-shirty. Każde ubranie ma na sobie charakterystyczne logo obu marek.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Co istotne, cała kolekcja została wykonana z materiałów przyjaznych środowisku – m.in. z bawełny pochodzącej z recyklingu czy też zutylizowanych plastikowych butelek PET. 

Kolekcja oficjalnie została zaprezentowana podczas wydarzenia w luksusowym paryskim domu towarowym Galeries Lafayette w trakcie odbywającego się w zeszłym tygodniu Paris Fashion Week.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

12 września br. w sklepach Lidla pojawiła się kolekcja sportowych ubrań damskich i męskich, które zostały uszyte z tkanin pochodzących z recyklingu.

PS2

Popularna marka COS, należąca do grupy H&M, postanowiła dać drugie życie swoim niesprzedanym i zniszczonym ubraniom – w ramach współpracy z organizacją Renewal Workshop firma odnowiła je i stworzyła z nich nową kolekcję.

PS3

Sposobów na ponowne wykorzystanie plastiku jest wiele. Przykładem tego są buty skandynawskiej marki Rens, która stworzyła sportowe buty z butelek z tworzywa sztucznego oraz fusów po kawie.

PS4

Modele butów Futurecraft.Loop marki adidas wykonane są z plastiku, który w pełni można poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać do stworzenia nowej pary obuwia.

PS5

Marka The North Face wpadła na świetny pomysł recyklingowania swoich starych, żółtych namiotów – stworzyła z nich torby oraz plecaki.