Red8 przygotowała kampanię dla Banku Zachodniego WBK, w rolach głównych Bracia Golcowie

Bracia Golcowie zostali bohaterami kampanii reklamowej Kredytu Gotówkowego przygotowanej przez Grupę Red8 dla Banku Zachodniego WBK. To kolejna kampania zgodna z muzycznym formatem reklamowym, który przyjął bank - wcześniej w jego reklamach wystąpili: Łukasz Mróz - Mrozu i chór Sound’N’Grace.
O autorze
1 min czytania 2015-09-30

Kampania potrwa do końca roku, będzie prowadzona w telewizji, internecie, radiu, kinie i prasie oraz w oddziałach banku. 

W przygotowanej przez Red8 Advertising kampanii Golec uOrkiestra śpiewają i grają piosenki oparte na muzyce do jednego z największych przebojów tego zespołu: „Ściernisko”. Agencja przygotowała dwa spoty reklamowe – w spocie produktowym nacisk został położony na łatwość i szybkość wzięcia kredytu gotówkowego Banku Zachodniego WBK; w drugim, wizerunkowym, bank podkreśla, że dzięki wielu kanałom dostępu do usług bankowych (aplikacja mobilna, internet, infolinia i placówka) kredyt gotówkowy można wziąć gdziekolwiek i w dowolnych okolicznościach: nawet na morzu i w chmurach.

W obydwu spotach pojawiają się również nagrody, które można wygrać w ramach loterii organizowanej przez Bank Zachodni WBK: 3 samochody BMW serii 1 i 100 nagród po 1000 zł. W loterii mogą wziąć udział wszyscy, którzy wezmą kredyt i wykupią stosowne ubezpieczenia.

Kampania kredytu gotówkowego z udziałem Golec uOrkiestra potrwa od 1 października do końca roku i będzie prowadzona w telewizji, internecie, radiu, kinie i prasie a także w oddziałach banku (materiały BTL przygotowała również agencja Red8 Advertising).

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Reżyserią spotów zajął się Łukasz Kośmicki, a za produkcję odpowiada Propeller Film.

Planowaniem i zakupem mediów na potrzeby kampanii zajął się dom mediowy Starcom.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Kilka dni temu wystartował przygotowany przez Red8 dla Banku Zachodniego WBK dziesięcioodcinkowy program „Firmowe Ewolucje”, w którym widzowie będą śledzili ewolucje firm na przestrzeni kilku miesięcy oraz zmiany dokonywane po rekomendacjach ekspertów. Program, którego prowadzącym jest Maciej Orłoś, powstał w ramach tegorocznych działań promocyjnych Banku Zachodniego WBK dla klientów z rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Program można oglądać na antenie TVP 1 w środy o godz. 22:25.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się