Reklama dnia: Otwierając prezenty, każdy z nas jest dzieckiem. Volvo Truck pobiło kolejny rekord Guinessa

Reklama dnia: Otwierając prezenty, każdy z nas jest dzieckiem. Volvo Truck pobiło kolejny rekord Guinessa
Volvo Truck z pomocą trzyletniego Joela pobiło rekord Guinnessa. Zadanie Volvo polegało na odpakowaniu największej w historii paczki bez użycia narzędzi, przy czym paczka nie mogła zostać uszkodzona. Opakowanie musiało być wykonane w całości z kartonu i celofanu.
O autorze
1 min czytania 2017-07-12

Trzylatek z załogą Volvo miał zaszczyt tworzyć historię, otwierając nowe Volvo VNL 760 mierzące ponad 21 metrów długości! Dodatkowo chłopak mógł przespać się w kabinie kierowcy i obejrzeć w niej bajkę. 😉

Ustanowienie rekordu było naprawdę niezwykłe” – powiedział Magnus Koeck, wiceprezes ds. Marketingu i zarządzania marką Volvo Trucks North America. „To, co było dla mnie najbardziej satysfakcjonujące, to fakt, że Joel jest tak bardzo podekscytowany, widząc nowy model Volvo”.

Nowa seria Volvo VNL wprowadza przełomową technologię, która zaspokaja potrzeby dzisiejszych profesjonalnych kierowców. Innowacje, które zastosowała marka pomagają w zakresie wydajności i bezpieczeństwa, jak żadne, dotychczasowe, modele.

PS

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W swoich testach Volvo już raz “podjęło współpracę” z dzieckiem. W jednym z testów czteroletnia dziewczynka sprawdzała wydajność i bezpieczeństwo jednej z ciężarówek.

Więcej testów Volvo Trucks zobaczycie poniżej:

Słuchaj podcastu NowyMarketing
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

W jednej ze swoich najnowszych reklam, Volvo wykorzystuje pierwszy dzień szkoły bohaterki, aby zilustrować, jak jedna chwila może wpłynąć na całe życie.