Reklama dnia: Pandora i Michel Gondry zabiorą Cię w historyczną podróż z muzyką

Reklama dnia: Pandora i Michel Gondry zabiorą Cię w historyczną podróż z muzyką
Pandora, platforma do streamingu muzyki, prezentuje spot, dzięki któremu możesz poznać spory kawałek muzycznej historii. Morrison Hotel, The Doors, czy Rolling Stones to tylko część klasyków, które usłyszysz i zobaczysz w spocie.
O autorze
0 min czytania 2017-06-02

Spot jest częścią kampanii „Brzmij jak Pandora”, która ma na celu uczczenie indywidualności i zróżnicowania gustów muzycznych użytkowników aplikacji.

Melomani mają dziś bardziej złożone i elastyczne gusta niż kiedykolwiek. „Sounds Like You” uosabia unikalną zdolność Pandory, która pozwala dostarczyć doznania muzyczne każdemu ze słuchaczy.” – komentuje Nick Preston, szef marketingu w Pandorze.

Do produkcji spotu, twórcy aplikacji zaprosili Michela Gondry’ego, który na swoim koncie ma Oscara za scenariusz do filmu “Zakochany bez pamięci”.

PS 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kiedy YouTube promowało swoją nową aplikację Youtube Music, wypuściło kilka ciekawych spotów. Ich krótkie historyjki uświadamiają nam, że wybrany gatunek muzyczny mówi nam bardzo wiele o ich osobowości. Muzyka towarzyszy im podczas najważniejszych momentów ich dnia. Słuchając ulubionej piosenki, nie muszą się krygować, są po prostu sobą.
Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się