Reklama dnia: Pułkownik Sanders przygotowuje kanapkę Zinger na wyprawę kosmiczną

Reklama dnia: Pułkownik Sanders przygotowuje kanapkę Zinger na wyprawę kosmiczną
KFC zaprezentował w Stanach Zjednoczonych nową kampanię reklamową, w której możemy zobaczyć aktora Robe’a Lowe’a, jako pułkownika Sandersa w stroju kosmonauty, który z nutką patriotyzmu w głosie, opowiada o przygotowaniach wysłania kanapki Zinger w kosmos.
O autorze
0 min czytania 2017-04-26

Kampania rozpoczęła się 90-sekundowym spotem, w którym pokazano pułkownika Sandersa w stroju kosmonauty przemawiającego do odbiorców. W ciągu półtorej minuty, opowiada on o misji kosmicznej KFC i o tym, jak Zinger jest przygotowywany do podróży w kosmos, swoją drogą ciekawe, czy przechodzi próby wytrzymałościowe 🙂

W spocie widzimy, jak przemówienie Pułkownika, przerywane jest klatkami pokazującymi Amerykanów, którzy śledzą wystąpienie Sandersa na ekranach telewizorów.

Spot stworzony został przez agencję Wieden+Kennedy Portland.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

KFC w zeszłym roku wypuściło na rynek beauty krem do opalania o zapachu…smażonego kurczaka! Balsam posiadający aromat flagowego dania sieciówki rozdano go za darmo fanom fast foodu, którzy zgłosili się po niego na dedykowanej stronie internetowej. Ekscentryczny kosmetyk posiada działanie normalnego filtru 30 SPF i wbrew pozorom nie jest jadalny!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS 2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Przygotowaliśmy dla Was jeszcze dawkę kosmicznych reklam!