Rekordowy zakup domeny faktury.pl – jednej z najdroższych domen w Polsce

Startup z sukcesami afaktury.pl kupił za rekordową sumę 123 000 złotych domenę fakury.pl - jedną z 10 najdroższych domen w Polsce, najdroższą w branży faktur.
O autorze
1 min czytania 2017-02-09

Założyciele długo szukali odpowiedniego adresu nowej wersji serwisu, który ujrzy niebawem światło dzienne. Program będzie cechował się innowacyjnością i rozbudowaną funkcjonalnością – stąd potrzeba posiadania łatwo zapadającej w pamięć domeny, dopasowanej do nowoczesnego programu do fakturowania. Domena faktury.pl wcześniej nie była wystawiona na sprzedaż. Zaraz po jej pojawieniu się, firma złożyła ofertę kupna i sfinalizowała transakcję.

Start-up afaktury.pl pojawił się na rynku ze świeżo wydanym programem do wystawiania faktury i dokumentów on-line w połowie roku 2014 r.

Na przestrzeni czasu oprogramowanie on-line do fakturowania cały czas było rozwijane, dopasowując się coraz bardziej precyzyjnie do mnogich potrzeb klientów.

W roku 2016 rozpoczęły się prace nad nowym programem, rozbudowanym o funkcje, których nie posiadają afaktury.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na bazie doświadczeń i zapotrzebowania rynku, tworzony jest program, który zrewolucjonizuje świat programów do fakturowania i magazynowania online.

Program daje możliwość:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 • wybierania jakie dane znajdą się na dokumencie faktury, poprzez wybór własnych kolumn

  NowyMarketing logo
  Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
  Rozwijaj się
 • a także doboru własnego nazewnictwa tych kolumn

 • zapisywania własnych szablonów dokumentów (wzoru faktury)

 • dodawania własnych parametrów (dowolna ilość)

 • generowania naklejek – z dowolnym wyborem, co ma się na nich znaleźć

 • nadawanie własnych parametrów kontrahentów oraz przypisywanie im

  odpowiednich wartości

 • pełnej personalizacji wyglądu PDF przed wydrukiem dokumentu

Program do faktur z magazynem, który ujrzy niebawem światło dzienne, skierowany jest tym razem do większych i dużych przedsiębiorstw, producentów, hurtowników, transportu. Jednakże małe i mikro firmy również będą mogły korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które przyniesie program faktury.pl. Faktury.pl będzie charakteryzował się niezwykłą elastycznością i dopasowaniem ustawień ściśle według indywidualnych potrzeb każdej firmy.