Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rekrutacja do programu akceleracyjnego EdTech Hub Accelerator rozpoczęta!

Właśnie ruszył nabór do drugiej już edycji Akceleratora pomagającego rozwinąć projekty z branży EdTech. Program skierowany jest do osób, które chciałyby zbudować własny biznes w oparciu o swoją pasję, jaką jest dzielenie się wiedzą i edukacja.
O autorze
1 min czytania 2018-04-10

Akcelerator ma za zadanie pomóc w stworzeniu własnego produktu, dostarczając wiedzę doświadczonych mentorów, narzędzia i zaplecze produkcyjne. Pomagamy przekształcić pomysły w pierwszą wersję produktu lub MVP, mogącego wejść na rynek i oczywiście na siebie zarabiać.

Udział w programie akceleracyjnym może znacząco przyspieszyć pracę nad projektem, dzięki pracy z mentorami nad strategią oraz realizacją w postaci pierwszych prototypów. Wybrane projekty uzyskają dostęp do infrastruktury i usług technologicznych.

Do pierwszej edycji programu zakwalifikowało się 16 projektów, czego efektem było stworzenie niezwykle ciekawych produktów. Wśród nich znalazła się technologia rozpoznania emocji w edukacji umiejętności społecznych, technologia wspierająca obsługę systemów informatycznych, psychometria i algorytmy w doradztwie zawodowym dla młodzieży, gaming i VR w nauce public speaking, a nawet cyfrowa szkoła muzyczna.

W pierwszym kroku uczestnicy Akceleratora opracują Action Plan, określający strategię biznesową, potencjał swojego projektu oraz potrzebne do jego realizacji zasoby. Jednocześnie każdy z uczestników przejdzie serię szkoleń – biznesowych i digital, realizowanych w formie dwudniowych zjazdów wraz z dostępem do dodatkowych materiałów na platformie Smart Learning. Szkolenia pozwolą opracować produkty edukacyjne oraz strategię ich promocji i sprzedaży. Każdy uczestnik będzie mógł liczyć na opiekę doświadczonych mentorów gotowych w każdej chwili trwania programu wspierać rozwój realizowanego pomysłu. Wybrane projekty będą miały szansę otrzymać wsparcie technologiczne w postaci usług do 50 000 zł, których celem jest wypracowanie MPV. Program zakończy się Product Demo Day, na którym uczestnicy zaprezentują efekty swojej pracy przed gronem profesjonalistów branży EdTech, inwestorów i przedsiębiorców.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pamiętaj, że program nie obejmuje udziałów i nie przekazuje pieniędzy, a ma za zadanie udostępnić wiedzę, zasoby ludzkie i technologiczne. Udział w EdTech Hub Akcelerator wiąże się z częstymi wizytami w Warszawie w związku ze szkoleniami i doradztwem.

Kto może wziąć udział w Akceleratorze? Każdy, kto pragnie rozwinąć swój projekt biznesowy z branży edtech lub pokrewne w formie spółki lub działalności gospodarczej. Organizatorzy szukają osób wierzących w siłę dzielenia się wiedzą i pasjonatów nowych technologii, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z branżą.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Rejestracja do programu trwa do 15 kwietnia. Zgłoszenia można dokonać na stronie Akceleratora.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się