Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Róża Siudaj i Natalia Bodziony awansowały w Triple PR

Róża Siudaj i Natalia Bodziony, związane z Triple PR od 2019 roku, awansowały w strukturach agencji. Pierwsza z nich objęła stanowisko senior PR consultanta, a druga PR consultanta.
O autorze
1 min czytania 2021-06-15

Róża Siudaj swoją karierę w Triple PR rozpoczęła w 2019 roku obejmując stanowisko junior PR consultant. Przed podjęciem pracy w agencji, była odpowiedzialna za działania PR w instytucji kultury. W Triple PR jest senior consultantem w zespole obsługującym klientów z sektora real estate oraz lifestyle. Z ramienia agencji, we współpracy z senior PR managerem, realizowała działania PR między innymi dla sieci sklepów Tchibo, Akademii Kobiet, Akademii Perfect Day, Kompanii Domowej oraz Galerii Łomianki. Obecnie jest odpowiedzialna za koordynację współpracy i działania media relations dla Cushman & Wakefield – wiodącej firmy doradczej świadczącej usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych oraz działania public relations dla Drogerii Hebe.

Natalia Bodziony jest częścią zespołu specjalizującego się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. Jej doświadczenie obejmuje między innymi obsługę klientów z branży beauty oraz real estate. W jej portfolio znajdują się takie firmy jak międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, Grupa Reesco zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem przebudów powierzchni oraz budynków komercyjnych, organizacja odzysku sprzętu elektronicznego i elektrycznego ElektroEko, marka kosmetyczna Biała Perła czy Laboratorium Dermapharm. Natalia realizuje także działania z zakresu content marketingu łącząc kompetencje PR-owe i copywriterskie.