Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rusza akcja „Zamykamy ludzi – otwieramy klatki”

O autorze
2 min czytania 2021-08-04

W Polsce hoduje się i zabija dla ich futer kilka milionów zwierząt rocznie. W piątek 13 sierpnia odbędzie się akcja „Zamykamy ludzi – otwieramy klatki” przygotowana przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki i marketplace Lockme. W ramach akcji cały dochód Lockme z tego dnia zostanie przekazany na pomoc lisom, jenotom, norkom i szynszylom, które przez całe swoje krótkie życie zamknięte są w ciasnych klatkach. Warto więc wybrać się do escape roomu właśnie 13 sierpnia.


– Lisy i norki są drapieżnikami, a na fermach futrzarskich spędzają całe życie w ciasnych klatkach i nie mogą realizować swoich podstawowych potrzeb. Skutkuje to agresją pomiędzy zwierzętami, pogryzieniami, a nawet kanibalizmem. Nie ma możliwości zapewnienia dzikim zwierzętom dobrostanu na fermach futrzarskich, w zamknięciu cierpią one zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jedynym rozwiązaniem na zakończenie tego problemu jest wprowadzenie w Polsce zakazu hodowli zwierząt na futro – mówi Marta Korzeniak ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Otwarte Klatki wspólnie z marketplacem Lockme oraz patronem: Stowarzyszeniem Właścicieli Escape Roomów zachęca wszystkich pasjonatów pokoi zagadek (ale nie tylko) do rezerwowania gier na 13 sierpnia. Dochód z akcji zasili budżet Otwartych Klatek na cele statutowe oraz dalsze działania – również edukacyjne. Organizatorzy zachęcają też do podpisywania petycji o zakończenie hodowli zwierząt na futra. W większości krajów UE zakaz jest już wprowadzony, natomiast w Polsce ten okrutny biznes dalej funkcjonuje.

– Jako fani escape roomów lubimy być w czasie wolnym zamykani w pokojach pełnych zagadek. Czerpiemy z tego przyjemność, odwiedzamy w ten sposób różne światy i angażujemy się w filmowe czy książkowe fabuły. Możemy jednak awaryjnie otworzyć drzwi, w dowolnym momencie opuścić pokój i toczyć normalne życie poza jego ścianami. Niestety nie wszyscy mają taką możliwość – mowa o zwierzętach, które każdego dnia zamknięte są na fermach futrzarskich w ciasnych klatkach, w których nie znajdziemy przycisku do wyjścia. Nie pochwalamy hodowli zwierząt na futra i tworząc tę akcję chcieliśmy wyrazić swój sprzeciw. Kropla drąży skałę – mamy nadzieję, że dołączycie do nas i zamanifestujecie tak, jak lubicie, czyli w pokojach zagadek – mówi Bartosz Idzikowski z Lockme.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W akcji można wziąć udział w następujące sposoby:

  • poprzez dokonanie rezerwacji escape roomu przez Lockme na dzień 13 sierpnia (całe wynagrodzenie prowizyjne Lockme z tego dnia zostanie przekazane na rzecz Otwartych Klatek);
  • podpisując petycję dotyczącą zakazu hodowli zwierząt futerkowych: https://cenafutra.info;
  • zachęcając do udziału w akcji znajomych;
  • w ramach akcji na facebookowych profilach Otwartych Klatek oraz Lockme będzie też można zapoznać się z materiałami edukacyjnymi na temat losu zwierząt hodowanych na futra.

Więcej informacji znajduje się w opisie wydarzenia na Facebooku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się