Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rusza GRILLO W VANIE – podróż po kulinarnej mapie Włoch z marką Tefal i Optigrill Elite

O autorze
1 min czytania 2022-03-21

14 dni, 7 inspirujących włoskich miast, 7 niezwykłych przepisów, 1 kamper i 1 wszechstronny grill, który sprawdzi się w każdych warunkach – tak w kilku słowach podsumować można niestandardowe działania marki Tefal, która razem z blogerem Podziaranym Tatą i jego rodziną zabiera miłośników gotowania w kulinarną podróż do Włoch. Wszystko po to, aby pokazać, że Optigrill Elite, jeden z kultowych produktów Tefal, sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu.

Trasa pod nazwą „GRILLO W VANIE” rozpocznie się 27 marca i potrwa do 10 kwietnia. W tym czasie Kuba Urbaniak, czyli Podziarany Tata z rodziną będzie podróżował po Włoszech swoim kamperem. Przemierzając malownicze zakątki Italii, wspólnie odkryją najbardziej inspirujące włoskie przepisy na grillowane dania. Ich codziennym wsparciem podczas przygotowania posiłków będzie Optigrill Elite – kompaktowy elektryczny sprzęt, który zapewni perfekcyjne rezultaty grillowania. Wszechstronny grill elektryczny idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu, ale także w trasie – nieważne, czy nad morzem, czy w centrum miasta – zawsze pomoże przygotować mistrzowskie potrawy.

Dzięki na bieżąco aktualizowanej mapie podróży, każdy będzie mógł śledzić kolejne przystanki na trasie blogerów i poznawać nowe przepisy. A będzie naprawdę pysznie. Głodna wrażeń ekipa zatrzyma się w Lombardii, Ligurii, Toskanii, Lazio i Veneto, czyli w regionach słynących z dobrego jedzenia i pięknych widoków. To idealna sceneria, aby zaprezentować wyjątkowy i uniwersalny produkt, który ułatwi grillowanie w każdych warunkach.

Przez dwa tygodnie miłośnicy gotowania będą mogli zobaczyć, jakie przysmaki wyczaruje ekipa blogerów.  W czasie akcji będzie obowiązywała także zniżka -10% na wszystkie modele Optigrill. Wystarczy powołać się na hasło „GRILLO W VANIE”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Więcej informacji na temat inspirującej trasy marki Tefal dostępne na: grillowvanie.pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing